Kaygı ve Stresten Arınmak İçin Yepyeni Mindfulness Uygulaması: Anda Burada

Dec 09, 20

Kaygı ve Stresten Arınmak İçin Yepyeni Mindfulness Uygulaması: Anda Burada

Bugünlerde derin bir nefes almaya, kaygı ve stresten uzaklaşıp biraz rahatlamaya çok ihtiyacımız var. Dış koşullarımız ne olursa olsun kendimizi iyi hissetmek ise mümkün. İşte biz bunun için harika bir uygulama keşfettik ve hemen sizinle paylaşmak istedik.

Mindfulness, yani bilinçli farkındalık teknikleriyle tasarlanmış, özel uyku hikayeleri ve meditasyonlar içeren Anda Burada uygulaması, kullanıcıların kaygı ve stresle yaşamak yerine dengeli ve huzurlu bir yaşam sürmelerine rehberlik etmek üzere tasarlandı. 

Uyku Hikayeleri ve Meditasyonlar

Anda Burada Uyku ve Mindfulness Hikayeleri

Bilinçli bir şekilde “anda ve burada” olmak, Mindfulness yaklaşımının temeli. Dikkatimizi nefesimize, bedenimize veya o anda hissetmekte olduğumuz duyguya yöneltmek, sürekli geçmişle hesaplaşan veya gelecekle ilgili endişelenen kaygılı zihni, şimdiki ana getiriyor ve dinginleştiriyor; duygu ve düşüncelerin farkına varmayı, onları yönetebilmeyi sağlıyor.

Bilimsel olarak da kanıtlanmış bu çok etkili somut faydalar sağlıklı bir yaşamın, ruhsal ve duygusal sağlığın kapılarını açıyor.

Çocuklara ve Yetişkinliklere Özel İçerikler Tek Bir Uygulamada 

Çocuklara Özel Uyku Hikayeleri

Anda Burada’nın en büyük farkı yalnızca yetişkinler için değil, çocuklar ve ebeveynler için de zengin bir içeriğe sahip olması.

Sağlıklı düşünce süreçlerine sahip bir toplumun, en küçük yapı taşı olan aileyle başladığına inanan Anda Burada’nın programları arasında, yetişkinlere yönelik bireysel çalışmaların yanı sıra, bilinçli ebeveynlik ve erken yaşta duygu, düşünce farkındalığının kazandırılması amacıyla özel olarak hazırlanmış çalışmalar bulunuyor.

Bilinçli farkındalığı bireyden aileye, aileden topluma doğru yaymak uygulamanın en temel amaçları arasında yer alıyor.

Anda Burada Çocuk Hikayeleri

Anda Burada’da, stresi, kaygıyı ve endişeyi azalttığı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış bilinçli farkındalık teknikleriyle hazırlanan 200’ü aşkın içerik bulunuyor. Farklı ihtiyaçlara yanıt veren meditasyon ve farkındalık çalışmaları kaygı, stres, uyku, dikkat, özgüven, öz değer, öz şefkat, bilinçli ebeveynlik ve daha birçok konuya özel olarak hazırlandı.

Çocuklara yönelik tüm meditasyon ve farkındalık çalışmaları 3-4, 5-6, 7-10, 11-14 yaş aralıklarına özel olarak, pedagog danışmanlığında kaleme alınıyor.

Uyku Hikayeleri, Ünlü Seslerin Anlatımıyla Hayat Buluyor

Anda Burada Ünlülerin Seslendirdiği Hikayeler

Anda Burada’da uzman psikolog ve pedagog danışmanlığında, bilinçli farkındalık teknikleriyle yazılan uyku hikayeleri de bulunuyor. Rahat ve huzurlu bir uyku için, çeşitli temalarla özel olarak yazılan uyku hikayeleri, Canan Ergüder, Toprak Sergen, Jehan Barbur, Gökçe Eyüboğlu, Türkü Turan ve Hakkı Ergök gibi sevilen isimler tarafından seslendiriliyor.

Anda Burada Ünlülerin Seslendirdiği Hikayeler

Anda Burada, düzenli kullanıldığı takdirde stresi ve kaygıyı azaltmaya olanak sunan tekniklerle tasarlanmış zengin içeriğiyle, kullanıcılarına daha huzurlu, dingin ve rahat bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Anda Burada'yı Hemen İndirip Deneyin

Apple Store ve Google Play Store’dan indirebileceğiniz uygulamayı 7 gün
boyunca ücretsiz kullanarak faydalarını deneyimleyebilirsiniz.

Anda Burada Download App StoreAnda Burada Google Play Download

Yorum Yaz

Ad Soyad
E-posta
Yorum
Bülten listemize abone olun!

Kampanyalar, indirimler, uyku hakkında önemli bilgiler e-posta adresinize gelsin. Hiçbir şeyi kaçırmayın.

Ücretsiz kargo

100₺ üzeri siparişlerde ücretsiz gönderim.

Ücretsiz iade

İadelerde hiçbir ücret yok.

Kaliteli Ürün Garantisi

Önce bizler denedik
sonra size sunduk.

Güvenli Ödeme

Iyzico ile güvenle ödeme yapın.